Jak urządzić kuchnię z pomysłem?

Fantazyjna, elegancka, intrygująca, przyciągająca uwagę ? taka może być Twoja kuchnia z armaturą kuchenną i zlewozmywakami granitowymi od marki Deante! Paleta wyjątkowych kolorów daje niemal nieskończony potencjał aranżacyjny dla każdej przestrzeni kuchennej!

Nieustannie zmieniające się trendy i mnogość możliwości aranżacji przestrzeni wiele mówią o współczesnym designie i salonie. Wnętrza stały się jeszcze bardziej ?nasze?: to my powinniśmy czuć się w nich maksymalnie komfortowo i to przede wszystkim nam powinny się podobać. To oznacza, że kuchnię powinniśmy urządzić tak, by była praktyczna i funkcjonalna dla wszystkich, którzy z niej korzystają, ale jednocześnie by cieszyła oko. Spędzamy w niej przecież tyle czasu w ciągu całego dnia!

Ale ile kuchni, tyle gustów i pomysłów na jej urządzenie. Jaki model zlewozmywaka wybrać? Jaka bateria będzie najlepsza do kuchni? Gwarantujemy, że w naszej ofercie na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Namezja - kolorowe baterie Deante

Coraz większą popularnością w kuchni cieszą się czarne baterie kuchenne, które powoli wypierają klasyczną armaturę w chromowym wariancie wykończeniowym. Dlaczego jednak nie spróbować czegoś innego i nie postawić na nieco odważniejszą kolorystykę?

Z odpowiedzią spieszy seria Nemezja, czyli seria baterii kuchennych występująca w czterech wariantach wykończeniowych: alabaster, grafit, piaskowy i antracytowy. Biel wersji alabaster doskonale wkomponuje się w nowocześnie urządzoną, jasną kuchnię, a ciepły kolor piaskowy wpisuje się w popularną estetykę earth tones i dobrze zgra się ze skandynawskim wnętrzem. Grafit to najbardziej uniwersalne rozwiązanie, a antracyt najlepiej zaprezentuje się w przestronnych salonach kuchennych lub wnętrzach w stylu loft. Ta głęboka, zgaszona szarość świetnie nawiązuje do industrialnego, pofabrycznego klimatu i sprawia, że wnętrze jest o wiele bardziej wyrafinowane.

Zlewozmywaki granitowe Deante

To jednak nie wszystko, bo oprócz baterii kuchennych naszą prawdziwą perełką są granitowe zlewozmywaki w ośmiu wariantach wykończeniowych. Trzy najnowsze to wspomniany już antracyt, beż oraz nero. Na szczególną uwagę zasługuje zwłaszcza ten ostatni ? to bardzo mocno nasycony, matowy odcień czerni bez dodatku jonów srebra. A gdy czerń jest jeszcze bardziej czarna, to kuchnia ze zlewozmywakiem nero jest jeszcze bardziej elegancka.

Jeśli jednak szukasz czegoś innego, nie musisz się martwić: mamy duży wybór, a każdy zlewozmywak w naszej ofercie dostępny jest w co najmniej trzech różnych wersjach wykończeniowych. Dotyczy to modeli Lima, Leda, Piva, Zorba

Zadbaj o swój zlewozmywak

Zlewozmywaki granitowe od Deante mają wiele szczególnych właściwości. Granit to materiał odporny na zarysowania, wysoką temperaturę i różnicę temperatur, ale by służył i dalej był niezawodny, warto regularnie zastosować środki czyszczące do zlewozmywaków granitowych Deante. Pasta do czyszczenia zlewozmywaków granitowych Deante zapewnia utrzymanie czystości zlewozmywaka i pozwala na usuwanie osadu i kamienia, a impregnat ułatwia spływanie wody i innych zabrudzeń i pokrywa zlewozmywak ochronną warstwą.